Proč JÁ k němu cítím silné duchovní pouto a ON žádnou spřízněnost nevnímá? Protože jsi jednou z mnoha možností!

Iveta Hájková
intimní LAMPIČKY
                  Iveta Hájková
Přejít na obsah

Proč JÁ k němu cítím silné duchovní pouto a ON žádnou spřízněnost nevnímá? Protože jsi jednou z mnoha možností!


Pokud se nacházíte v nenaplněném vztahu, kde chybí vzájemnost, sounáležitost, milá gesta i krásně hřejivá slova, která pohladí, a kladete si spoustu otázek ohledně citového a milostného strádání, frustrace, smutku, emoční bolesti..., pak čtěte dále příběh osudových partnerů duše, kteří se seznámili prostřednictvím seriózní seznamky v sekci VÁŽNÉ SEZNÁMENÍ.  ONA, emočně i duševně zralá žena s vyřešenou minulostí, která je plná citů, lásky a odhodlání najít správného partnera pro vážný vztah, a ON, po všech stránkách nezralý a na soužití v páru absolutně nepřipravený muž s obrovským EGEM, který nic necítí, natož pak vzájemné duchovní pouto.

ONA bere vztah vážně, neboť k němu cítí lásku a silné duchovní pouto. Její duše doslova volá po jejich vzájemném spojení. Vztah se snaží rozvíjet a posouvat. ON však spřízněnost jejich duší nevnímá a přistupuje k tomuto osudovému spojení velice povrchně. Bere osudovou ženu jen jako občasné chvilkové potěšení naplněné vášní. Proč tomu tak je? Proč lásku a duchovní pouto necítí i ON? Protože ho ovlivňuje jeho špatné nastavení, které ho nutí svou pozornost a energii neustále rozptylovat do něčeho a někoho třetího, čtvrtého..., čímž blokuje toto osudové spojení.

To znamená, že:

  • Vede dvojí, soutěživý a akční život bez řádu.
  • Všechny zachraňuje, posluhuje jim a pomáhá, protože má pocit, že bez něj se to neobejde. Zaměřuje se na lidi, kteří jsou vypočítaví, manipulativní, zlí, zneužívají ho a nic mu nepřinášejí. Naopak k hodným a laskavým lidem je pohrdavý a nespravedlivý.
  • Nechává se ovlivňovat svým nejbližším okolím = dává na rady, názory, zákazy, příkazy... druhých, namísto aby poslouchal své pocity, tužby a přání. Někdy raději mlčí nebo neříká pravdu ze strachu, že by byl odsouzen, zesměšněn, ztrapněn apod. Rovněž hraje umělé hry, aby byl oblíben či aby na sebe upozornil. Ve vztahové-partnerské rovině jsou jeho hry dokonce hrané se záměrem ženu citově zranit, čímž vytváří odpor a bariéru proti oboustranné zamilovanosti, blízkosti, pocitu štěstí a harmonie.
  • Nad své síly pracuje (bere směny navíc, dělá přesčasy, má více prací a brigád, je kariérista...)
  • Pije, hraje hry...
  • Vyhledává stále nějaké impulsy a výzvy, např. se extrémně věnuje různým koníčkům, projektům, adrenalinovým zálibám a sportu, a to i přes vážné zdravotní potíže, chronické bolesti a funkční poruchy pohybového aparátu (klidně 4 a více sportovních aktivit), namísto aby se věnoval klidovému cvičení, józe či plavání.
  • Řeší soudní tahanice.
  • Všemožně pendluje.
  • Zahradničí, stará se o hospodářství, opravuje, přestavuje či staví dům, ...
  • Vše musí mít pod kontrolou, žárlivecky sleduje a slídí, atd...

Zkrátka nezná klid a odpočinek, a do toho se vrhá do nových dobrodružství a zábavných aktivit s rodinou, kamarády a mnoha ženami, s kterými flirtuje, případně má s nimi sex (online, reálně) a honí si na nich své ego, např. jeho sportovními výkony, kulinářskými a kutilskými výtvory, pracovními úspěchy, zábavnými a výletními akcemi s kamarády, kamarádkami či s jeho dětmi... A všechny tyto ženy (sem tam i nějaký kolega či kamarád), ho obdivují stejně jako ONA. WOW!To mu dělá táááák dobře. Je KING a vše je taááák COOL. Ale není! Jen nevědomě utíká od své podstaty, protože není šťastný a chybí mu láska. Té se však nevědomě (někdo i vědomě) brání, kvůli nevyléčené bolesti z emočního zranění srdce, čímž vytváří čím dál tím silnější pouta k temným a manipulativním energiím, které ho zaslepují a ovládají tak, aby se choval proti své přirozenosti.


"Lásky se bát nemusíme, ta nás léčí, chrání a dělá šťastnými. Čeho bychom se však měli bát, jsou naše škodlivé programy a bloky, vytvořené z nelásky"


Může také procházet těžkým rozchodem/rozvodem s karmickou partnerkou, nebo je krátce po ukončení karmického svazku, a je stále až nezdravě připoután (energeticky, případně i emočně) k bývalé partnerce a společnému majetku, či celé rodině, protože má sklon se pořád někoho držet. Může ho energeticky blokovat i bývalá karmická partnerka, např. kvůli finanční závislosti nebo s ním chce stále manipulovat. Je zde i možnost, že jejich rozchod během trvání manželství / partnerství je již po x-té, a je v tom tak namotán, že stále očekává po x-tém návratu a udobření, že konečně najde naplnění, což je největší sebemrskačtví, masochismus a totální nesvoboda (klasický příklad karmických vztahů). Smutné, když člověk roky nic neřeší a dává přednost vzdušným zámkům, pohodlnosti, kalkulu a rozumu, před srdcem

Stejně tak může být silně fixnutý na matku (mamánek), která může být paradoxně také karmická, což je velice zatěžující, uvězňující a ubíjející. Celý život žije pod její dominantní a manipulativní taktovkou, s kterou negativně ovlivňuje JEHO osobnost i kvalitu života. Samozřejmě zasahuje i do tohoto osudového spojení, kterému brání. A když k tomu přidáme i (bývalou?) karmickou partnerku, tak je to kombinace opravdu nezáviděníhodná a pekelně toxická.Vlivem této roztříštěnosti, připoutanosti, toxicitě, neukotvenosti a případně i černé magii, nemůže vnímat JEJÍ duševní krásu, cítit vzájemnou spřízněnost, zamilovanost, lásku a velký potenciál vztahu s touto osudovou ženou, která nejen velice dobře vnímá a cítí jejich vzájemnou spřízněnost, ale bohužel, i jeho nevyvážené, karmicky zatížené, roztříštěné, mixem mnoha energií znečištěné, nezdravé, neupřímné, ustrašené, nedůvěřivé, nerozhodné a promiskuitní energie, které k ní vysílají zraňující vzkazy, že není jeho priorita.

A co víc, časem se JÍ to potvrdilo. Chlapeček začal být natolik bezohledný, že si s ostatními ženami píše a posílá fotografie i v JEJÍ přítomnosti. Dokonce i z jejich společných výletů či dovolené. S některými ženami si skrze SMS nebo soc. sítě v pohodě přeje dobrou noc i dobré ráno, a je mu úplně jedno, že ONA je vedle něj. Hnusné a nemorální!!!V momentě, kdy ONA pochopí o co tu jde, a jasně mu řekne, že si nepřeje, aby si psal s jinými ženami, tak si její přání nevezme vůbec ke svému zkamenělému srdci, a dělá to dál. Dokonce začne přitvrzovat v podpásovkách a vyvolávání žárlivosti. Například JÍ říká, jak má všechny okolo něj rád, avšak jí to nikdy neřekl. Nebo zruší setkání z důvodu, že je mu zle, a následně JÍ pošle foto z výletu s nějakou jeho kamarádkou. V ten moment se udělá zle JÍ. Nerozumí tomu, jak může být někdo tak bezcitný a omezený. Ovšem jemu takové chování přijde normální!!! Největší peckou byl však SMS pozdrav z jeho sportovního výletu, opět s nějakou jeho kamarádkou, kterou prý večer po sportovním výkonu masíroval, a bylo to velice intimní a vzrušující. Šok 😮😮😮 Proč JÍ říká něco tak oplzlého? Kde je úcta k láskyplné ženě, v jejímž srdci je jen ON, její duchovní šampión? Vše je jen a jen o něm. Tento nevyzpytatelný a egocentrický frajírek se zatemněným mozkem a zabetonovaným srdcem, se neštítí absolutně ničeho, a vůbec neví, co je harmonické partnerství (přátelství) založené na úctě, pokoře a lásce. Nemluvě o tom, jak jsou jeho bodavá slova, manipulativní jednání a spratkovské chování, pro její duši i srdce, extrémně bolestivé, zlé, zraňující a ponižující.


"Člověk, který nemá rád sebe, není schopný mít rád ani druhé"


Jediné co ho zajímá, jsou nízkovibrační záliby v sexu, honba za penězi a myšlenky jen na své potřeby a zájmy. Vžít se do druhých osob, respektive do NÍ, mu činí obrovský problém, a stejně tak je mu na obtíž cokoliv změnit jak k JEJÍ spokojenosti, tak k jeho osobnímu rozvoji a posunu do vážného vztahu. Mrhá vzácným časem nízkopudovými činnostmi, namísto aby shodil falešné masky, vystoupil z pasivity a začal pracovat na své sebehodnotě a sebelásce = otevření svého na sílu uzavřeného srdce, čímž by konečně ukončil veškeré zlo páchané z jeho strany, i směrem k němu od druhých.Tolik se brání si srdce uzdravit, projevovat emoce a brát tento posvátný vztah vážně, že se raději nezodpovědně a zrádně vypaří a přestane komunikovat, zejména poté, když zjistí, že jeho žárlivecké provokace a narcistické manipulace, na tuto ženu nefungují, anebo v momentě, kdy mu přestane omlouvat jeho chování, kvůli kterému se trápí a citově strádá. Dá mu zkrátka tzv. kudlu na krk s výběrem = buďto NIC (nebude mu nadále dělat matraci a páté kolo u vozu) nebo JÁ a uzavření tvé temné minulosti plné bordelu, jedu, sebeklamu... a strachu milovat a být milován. Jeho řešení útěkem bez vysvětlení sice nečekala, ale i tak je možné, že se mu časem konečně rozsvítí a vydá se z této životní temné lekce na cestu probuzení, aby se mohl stát zdvořilou, spravedlivou a laskavou lidskou bytostí.


"Něco nového může začít, když něco starého skončí"


Případně mu rovnou řekne sbohem ONA, neboť něco tak odporného, podlého, falešného, vyhýbavého, neupřímného, útočného, chladného, energeticky náročného a emočně nenaplňujícího, nikdy nezažila, a nehodlá být nadále jednou z mnoha loutek, v jeho špinavé hře ve stínovém divadélku alá harém a žumpa. Tento nevděčný a dětinský pán, si tak dlouho zahrával s jejími city a důvěrou, až definitivně odradil a odpudil, čímž svou divadelní hru dohrál, respektive prohrál.

Královna miluje život! ONA nemá zapotřebí, aby jí toxický muž v energiích 15-ti letého chlapce, který není absolutně připraven na plnohodnotný vztah, dával na druhou, třetí... desátou kolej, a do toho JÍ podváděl, přehlížel, ponižoval, obelhával, stavěl do role zoufalé oběti a škemrajícího chudáčka. Královna se chce jedno-duše smát, tančit, radovat, a se zralým mužem na úrovni, od srdce milovat💃Spřízněnost - nespřízněnost | Magnetismus - nemagnetismus | Chemie - nechemie | Osudovost - neosudovost... Pokud si muž neváží její láskyplné náruče, dobroty, soběstačnosti, stability a zcela vyřešené minulosti, a absolutně nic jí nevrací, je třeba jít dál. Královna si zaslouží úplně něco jiného, nežli to, co je JÍ předhazováno jak prašivému psovi. ONA potřebuje po svém boku zralého muže s otevřeným, upřímným a věrným srdcem, kterého si bude vážit, a s kterým společně vytvoří dokonalý pár. A to tento těžce zablokovaný muž s pokřiveným mužstvím, v žádném případě není.

Po zjištění, že všechna její snaha, energie i láska jde vniveč, a tento paskvilní vztah jí po prvotních pocitech štěstí, nadšení a nadějných plánů do budoucna, již přináší jen zklamání, beznaděj, zmatky, nejasnosti, bolesti, citovou chudobu a trápení, řekne A DOST!!!

Hrdě odchází z boje od nedospělého a nevyrovnaného pěšáka, uvízlého na smetišti dnešní doby, který se za celou dobu jejich známosti nepohnul ani o píď = je stále uvězněn ve své toxické komfortní bublině, v které sice trpí a není šťastný, ale má 1000 důvodů a výmluv, proč z ní nevystoupit. Zkrátka je ovládán EGEM, které ho přesvědčuje, že když zůstane doslova hnít a skomírat tam, kde to zná, a kde je to z jeho pohledu pohodlné, tak udělá lépe, než aby přestal být spoutaným služebníkem svého EGA a začal konečně dělat prospěšné změny a kroky k tomu, aby se stal zralým, uznávaným, citlivým, morálním a milujícím králem, který si chce vytvořit šťastný život a budovat dokonalé království se svou milovanou a milující královnou. Jednoduše řečeno, bojí se, že přijde o svobodu, a přitom je vězněm, který se bojí osvobodit, aby mohl být nezávislý a svůj.Strach, že ho ONA bude chtít vlastnit a ovládat, zakazovat mu koníčky, vysávat ho z peněz, atd..., jsou sžíravé obavy nezralých osob se špatnými zkušenostmi, které vůbec netuší, že být v rovnocenném vztahu, kde oba žijí v lásce, žádná omezení, podmiňování, nedůvěra, krutost a manipulování, neexistují. ŘÍKÁ SE TOMU BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA. Oba spolu žijí šťastně a spokojeně jako dvě nezávislé jednotky, které si vzájemně důvěřují. Každý je sám sebou, bez falešných masek a manipulativních her.


"Člověk byl stvořen pro život v páru, nikoliv pro život poustevníka, žijícího v temné jeskyni"


Poučená a vděčná za lekci, kterou jí chlapec uštědřil, ho s láskou opouští a nechává napospas osudu i jeho malicherným, závislostním, nečestným a přízemním činnostem i hrátkám, s desítkami až stovkami nevědomých loutek 🤡, které živý jeho zlé ego a vyplňují čas, který by měl věnovat JÍ!!!


"Když jsme se narodili, byli jsme jen čistou bezpodmínečnou láskou, kterou z nás postupně vymazávali kladenými podmínkami rodiče, škola, a poté my sami. A tak se zrodilo naše zlé EGO"


Smutné je, že tito 30, 40, 50+ let staří chlapci, si kvůli blokům na srdeční čakře, vůbec neuvědomují, nebo si nechtějí vůbec připustit, že ke štěstí jim stačí jen jedna úžasná královna s otevřeným a láskou prozářeným srdcem, která jim nahradí milion loutek, a vedle které by rozkvetli do nádherné osobnosti, která nepotřebuje žít v dramatické, chaotické, egoistické, depresivní, manipulativní, tyranské a strašidelné divadelní hře bez lásky, porozumění, soucitu a úcty. Zkrátka kvůli nedůvěře v sebe, obavě z opětovného ublížení (člověk s otevřeným srdcem nikdy neubližuje!!!), a ze strachu opustit své špatné zvyky, závislosti, názory, přesvědčení a toxické energie, s kterými jsou propojení, nechtějí nic měnit, a tím pádem dospět ve zralého muže, který je citově, rozumově, morálně, kulturně i společensky připraven prožívat život v celé jeho šíři i hloubce.

Žijí v iluzorní představě o radosti, spokojenosti, svobodě a zdravém fungování vztahů partnerských, rodinných, pracovních i přátelských. Takto jim to vyhovuje (lžou sami sobě) a je jim zcela jedno, že na té své slavné výpravě za nízkopudovým a nízkovibračním štěstím plným bludů, zákeřně a bezcitně srazí, zraní, zničí, odrovnají, zdevastují, zabijí... svými jedovatými šípy, nevinné a milující ženy, které se k nim chtějí přiblížit, aby jim nabídly lásku, něhu, pohodu, radost a krásný život v hojnosti. Tolik zbytečné krutosti, hořkosti a bolesti z neopětované lásky, se musí odehrát, kvůli ublížení z jejich dávné minulosti nebo z dětství, které jim uzavřelo srdce, rozbilo duši na kousky a změnilo jejich charakter na konfliktního egoistu plného zábran, předsudků, paralizujícíh strachů a špatných vzorců chování, které přebíjejí ty dobré.

Jen osudová žena ví, jaký doopravdy je její osudový muž, jaký nádherný potenciál v sobě ukrývá, a jak krásná je jeho duše, neboť vidí za všechny jeho masky i nánosy zkaženého kalu. Holt, komu není rady, tomu není pomoci.


Závěrem:
Co bychom si všichni měli vzít k srdci, je skutečnost, že dokud neuzdravíme své bloky a špatné programy, respektive je nerozpustíme sebeláskou, tak nám budou stále chodit do života jen zablokovaní partneři, kteří nám opět krutě ublíží! Jen u osudových partnerů (spřízněná duše, dvojplamen...), je účel trošku jiný.

A co seznamka, splnila co slibovala?
ANO i NE. Rozhodně dopomohla ke spojení dvou energeticky kompatibilních osob, které k sobě patří a mohou vytvořit dokonalý duchovní pár. Takže ANO. Avšak tyto dvě duše se bohužel potkaly v nevhodnou dobu, tzn., že ONA byla na 150% připravená na spojení, a ON byl totálně mimo, neměl vyřešenou minulost, a vůbec nevěděl, co vlastně chce. Byl nezralý, nedostupný, zraněný, ukřivděný, přelétavý, neprobuzený, komplikovaný, zmatený... tudíž absolutně nepřipravený na vážný vztah. Tím způsoboval druhé vyzrálé dušičce emoční traumata, pocity nejistoty a beznaděje se spoustou nezodpovězených otázek. Žila v očekávání na změnu, která se nekonala. Lásku, kterou mu dávala, jí nevracel, ale kradl jak zloděj, aby jí dával jinam (do rodiny, kamarádů, dětí, práce, jiných žen, matky, projektů...). A tak se stal z krásného spojení dvou spřízněných duší, které si na začátku velice rozuměly, doslova horor plný chladu, temnoty a nemilosrdných bodanců do zad i srdce. Takže NE. Takto se nechová stabilní a ideální partner, vhodný na vážný, seriózní a naplňující vztah. Takový člověk by vůbec neměl vyhledávat protějšek na seriózních seznamkách, zaměřených na vážné seznámení. O vztah je třeba pečovat na obou stranách. A toho tento muž, respektive lehkovážný floutek s mnoha narcistickými rysy, který zazdívá své city rozumem, není ochotný se rozvíjet a posouvat vpřed, nechává si neustále otevřená zadní vrátka a je schopný vést více vztahů najednou, protože bere ženy jen jako nástroj pro pobavení, zahnání nudy a k uspokojování svých sexuálních choutek, schopen není. Jediné čeho je schopen, jsou neustálé, jím kladené překážky, a odporné až perverzní hry a touhy, každou ženu namotat, svázat a povodit si jí jako loutku. V momentě, kdy se žena lapí do jeho pavoučí sítě a začne se zamilovávat, tak vše hezké co mezi nimi vzniklo, zadupe tím, že jí brutálně ublíží chladným jednáním, slovními útoky, odmítavým postojem, vzhlížením k jiné ženě, útěkem... Odhodí JÍ jako hračku, která ho už nebaví nebo proto, že je s ní hra moc složitá, a jde se bezohledně dál..., vždyť seznamování s ženami je tak zábavné, a úchylné hrátky, tak slastně návykové.

Člověk, který raději útočí, podléhá falešným až destruktivním hrám i tzv. ďábelským svodům, a zarputile setrvává v prohnilé, přežité a svazující komfotní zóně, než aby si vyléčil rány z minulosti a otevřel své srdce lásce, je zoufalý slaboch, který stojí jednou nohou nad propastí, do které se dříve, či později, svrhne sám!!!


Doporučuji:
Dle autorského zákona 121/2000 Sb., je přísně zakázáno kopírovat a napodobovat mé produkty a prodávat je pod mým jménem a názvem.

Copyright © 2021 - 2024 INTIMNÍ LAMPIČKY
Created with Iveta Hájková

Iveta Hájková

Dle autorského zákona 121/2000 Sb., je přísně zakázáno kopírovat a napodobovat mé produkty a prodávat je pod mým jménem a názvem.

Copyright © 2021 - 2024 INTIMNÍ LAMPIČKY
Created with Iveta Hájková

Návrat na obsah