Jak si navýšit vibrace a žít život v lásce? Máte dvě možnosti jak se převibrovat do sebelásky

Iveta Hájková
intimní LAMPIČKY
                  Iveta Hájková
Přejít na obsah

Jak si navýšit vibrace a žít život v lásce? Máte dvě možnosti jak se převibrovat do sebelásky


Každý je strůjcem svého štěstí, praví známé přísloví. A proto je jen na nás, zda budeme žít nespokojený život v nízkých vibracích, tedy v temnotě (takových lidí je dnes převaha, a proto není divu, že svět není v pořádku), nebo spokojeně poplujeme ve vysokých vibracích na světlem prozářené vlně lásky a štěstí.

Vážené dámy a pánové, pokud se rozhodujete jít za světlem a být vědomou, šťastnou a bezstarostnou osobou, která je plná lásky k sobě i ostatním, je to to nejkrásnější a nejlepší, co můžete udělat. Takové lidi naše společnost i celý svět potřebuje, a já mohu hrdě prohlásit, že mezi ně patřím. Počítejte však s tím, že nic není zadarmo, natož pak sebeláska. Proto se připravte na to, že než-li se převibrujete na nejvzácnější energie bezpodmínečné lásky a budete moci žít spokojený život v harmonii a hojnosti, je třeba pozměnit myšlení, zavřít dveře za minulostí, žít radostně v přítomnosti a těšit se na pohádkovou budoucnost ve vysokých vibracích lásky. A jak na to?

Získat klíč k sebelásce a otevřít si nové obzory, můžete dvěma způsoby:

  1. Cesta složitá a dlouhá = budete vše řešit měsíce až roky z pozice nízko vibrační osoby, tedy ze strachu. Na této cestě, která může být plná nástrah a pastí, můžete dělat chyby a špatná rozhodnutí, jelikož se nebudete umět správně a spravedlivě rozhodovat, jako to umí osoba ve vysokých vibracích.
  2. Cesta mnohem jednodušší a kratší = vše budete rychle, klidně, hravě a spravedlivě řešit ke spokojenosti své i ostatních, a to z pozice vysokovibračního člověka, tedy z lásky. Jediné co k tomu budete potřebovat, je mnou namalovaná vysokovibrační lampička s energetickým obrázkem vyzařujícím nejvyšší energie bezpodmínečné lásky, která Vám bude svítit na cestu a postupně navyšovat vibrace až do nejvyšších vibrací sebelásky.


1. složitá cesta za sebeláskou

Východiskem z nízkých vibrací do vyšších, je chtít konečně říci "A DOST" a začít konat, řešit, ukončovat, čelit zlu, odpoutat se, přestat lpět, zpracovat si všechna traumata z minulosti a odpustit sobě i všem, kdo ubližoval, zraňoval srdíčko, vydíral, trápil, týral, zneužíval...Tímto radikálním rozhodnutím a zakončením sebedestruktivního chování i sebemrskačských myšlenek, započne emociální i mentální čistění a uzdravování zlomeného srdce i duše.

Samozřejmostí je podívat se do svého nitra (nejlépe v tichu o samotě), shodit masky, zapomenout na staré zvyky a neřesti, přestat lhát druhým i sobě, nechtít mít vše pod kontrolou, otevřeně začít dávat najevo své emoce a zranitelnost, přestat se utápět v lítosti a odejít z pomyslné zlaté klece od toxického partnera či rodiče, a případně i z nevyhovujícího zaměstnání nebo od přátel a osob, s kterými už nerezonujete a vibračně Vás stahují dolů.

Také je důležité, omluvit se nevinným osobám za své zraňující činy, slova a chování.

Rovněž je potřeba si dořešit vše nevyjasněné a neuzavřené, tedy nefunkční projekty, soudní tahanice, trojúhelníkové / víceúhelníkové a jiné závislostní vztahy, atd.

V okamžiku vyřešení, přestěhování, uzavření a odpoutání se, nastává blahodárná transformace a převibrování, tzn. postupné zvyšování vibrací. S jistotou se každému člověku, který pochopil a naskočil na vlnu léčivé životadárné energie, otevírají dveře do spokojeného života plného lásky a radosti, který si zaslouží.


Pokud se Vám podaří vyřešit minulost, a k řešení jste zvolili cestu srdce, nikoliv cestu rozumu a ega, pak jste s čistým štítem ukončili zlou karmu a přichází dharma. Nyní se Vám už nikdy nebudou opakovat kruté lekce, podpásovky a ošklivé zkušenosti. Nastává čas, kdy můžete konečně svobodně dýchat a začít žít šťastný život sám/a nebo po boku romantického partnera/partnerky, který/á bude darem za to zlo, kterým jste si prošli.

Transformace není vždy jednoduchá, ale stojí za to. Nakonec každý dojdeme k pochopení, že všechny bolesti a utrpení, které jsme v životě prožili, byly prospěšné pro náš osobní růst / emoční zralost, a přechod do štěstí v lásce a hojnosti.2. jednodušší cesta za sebeláskou

Vydat se druhou cestou je mnohem jednodušší, neboť se nebudete muset do ničeho nutit, cokoliv si vyčítat, strachovat se a trápit, stagnovat, rozvažovat atd... Vykonáte vše jako na cestě 1, jen s tím rozdílem, že z temna do světla pofrčíte jako po másle.Díky intimní lampičce s energetickým obrázkem vyzařujícím léčivé energie bezpodmínečné lásky, budete chtít se silou lva a neúnavného bojovníka okamžitě řešit cokoliv tíživého, bolavého, nevyhovujícího...  a to s chladnou hlavu, beze strachu a stresu. Láska k sobě samému a zdravá nezávislost, Vám totiž nedovolí setrvávat tam, kde Vám to nevyhovuje. Už nebudete chtít žít život postaru, který je v momentě sebelásky přežitý. V sebelásce automaticky poznáte, kdy je Vám ubližováno, a kdy Vám něco nevyhovuje nebo někdo nesedí. Budete zralé, sebevědomé, cílevědomé a kreativní osoby se zdravě nastavenými hranicemi a vyváženým rozumen i citem, které dokáží říci "A DOST" i tolik důležité "NE"

Jako vyléčená, zharmonizovaná, vyrovnaná, nezávislá a sebevědomá osoba, která se má ráda, se již nebudete bát udělat a vyřešit cokoliv, co by Vám stálo v cestě za štěstím. Od jakéhokoliv utrpení, křivd, nespravedlnosti, zla, vidírání, toxicity a tíživých pocitů, budete bez mrknutí oka utíkat, až se vám bude prášit za patami...

A připravte se na to, že i v průběhu harmonizace již budete schopni vyřešit určité situace s naprostým klidem a nadhledem. Vždy poznáte, na který úkol nastal čas, a kdy je třeba říci a dost, to tedy ne. V momentě, kdy se zcela vyléčíte z emočního zranění, budete schopni 100% naslouchat své intuici a dokončit tak i ten nejtěžší úkol, kterým může být třeba odpoutání se od narcistické osoby nebo odchod z těžkého karmického vztahu/manželství..

Po zdolání Vaší cesty za sebeláskou a štěstím, pocítíte neuvěřitelně osvobozující pocit, který je mixem síly a svobody ptáka Fénixe, jenž vstal z popela, a nádherné volnosti okřídleného koně Pegase.  Budete pyšní na to, kam jste došli a čeho jste dosáhli. Stali jste se nádherným člověkem a mágem svého života, který má obrovskou možnost si manifestovat budoucnost podle svých představ a snů. Oslavte toto úžasné vítězství a nezapomeňte si poděkovat, zasloužíte si to

Nechte se tedy něžně pohladit a své srdíčko jemně prozářit, uzdravujícím teplem láskyplných energií, které vám prostřednictvím mnou namalované lampičky předávám a zprostředkovávám skrze vesmír.

Tyto vzácné energie bezpodmínečné lásky, Vás budou nejen příjemně harmonizovat, léčit, objímat, otevírat srdeční čakru a převibrovávat na nejvyšší vibrace lásky, ale také ochraňovat od veškeré negativity, toxicity, přísedlíků, prokletí i jejich tvůrců atd...

Dle autorského zákona 121/2000 Sb., je přísně zakázáno kopírovat a napodobovat mé produkty a prodávat je pod mým jménem a názvem.

Copyright © 2021 - 2024 INTIMNÍ LAMPIČKY
Created with Iveta Hájková

Iveta Hájková

Dle autorského zákona 121/2000 Sb., je přísně zakázáno kopírovat a napodobovat mé produkty a prodávat je pod mým jménem a názvem.

Copyright © 2021 - 2024 INTIMNÍ LAMPIČKY
Created with Iveta Hájková

Návrat na obsah