O mně a mém tvoření s napojením na vysoké energie lásky | IVETA HÁJKOVÁ

Iveta Hájková
intimní LAMPIČKY
                  Iveta Hájková
Přejít na obsah

O mně a mé intuitivní tvorbě v napojení na nejsilnější vesmírné energie - vibrace nezištné lásky


Vítám vás přátelé,

děkuji vám za návštěvu mého obchůdku, moc mě to těší, a dovolte mi, abych se vám představila.

Jmenuji se Iveta Hájková (křtěná Magdalena), narodila jsem se v roce 1967 ve znamení vodnáře, a mé životní číslo je 11 (mistrovské andělské číslo).

Jsem věčně usmívající se a vášnivý kreativec s léčitelskými schopnostmi - takzvaný živý zářič frekvence lásky, soucitu, míru, harmonie a milosrdenství (dokáži navýšit své vibrace na násobně vyšší úroveň než je běžné).

S energiemi lásky pracuji zejména v mé umělecké tvorbě.

Mezi mé nejoblíbenější umělecké záliby patří:

 • Sochařství (tvoření hliněných sošek),
 • Focení,
 • Malování obrazů na různé materiály včetně skla,
 • Vytváření webových stránek (design i obsah),
 • V mládí jsem psala básně, prózu a příběhy. K psaní příběhů se dnes opět vracím a občas mě napadne i nějaký pěkný verš a citát.

Mé nejoblíbenější knihy jsou v současnosti:

 • Poselství Plejáďanů od Pavlíny Klemm,
 • Moc přítomného okamžiku + Nová Zem od Eckharta Tolleho (audioknihy najdete zdarma na YouTube).
 • Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le od Marka Mansona.

Miluji hudbu a jsem fanda zejména těchto žánrů:

 • Muzikály,
 • Hity 80's,
 • Elektronická hudba,
 • Písně od Leony Machálkové, které mě hodně oslovují, jako např. píseň s výstižným názvem Já chci být jen svá a Doufej.

Ostatní:

Ráda se toulám přírodou se svým psem, jezdím na výlety, cvičím jógu, tančím, plavu a rekreačně provozuji nordic walking. Už od dětství mě zajímá tajemno a záhady.

Jsem vědomým tvůrcem svého vysněného života v lásce, radosti, spokojenosti..., a ráda pomohu i Vám na cestě za šťastnou budoucností

Co rozhodně do mého života nepatří, jsou negativní emoce včetně strachu, nezdravé ego, nesvoboda, násilí, toxicita, očkování na COVID, palmový olej, stres, TV a jiná zpravodajská média, manipulace, faleš a jiné zlo. Nenechám si ubližovat a ničím a nikým do života zasahovat, pokud to nechci. Svou vzácnou energii si chráním.

Bez čeho bych naopak nemohla žít, jsou zvířata, příroda, klid a pohoda, upřímnost, pravdomluvnost, nemožnost pomoci, poradit a být svá, radost, smích, kreativní tvoření a samozřejmě láska ve všech podobách a láskyplní přátelé i stejně smýšlející lidičky, s kterými se společně inspirujeme na vědomém uzdravování planety a vytváření lepšího světa, neboť v této staré verzi se už nedá spokojeně žít a zdravě dýchat.


Mé moto zní:
Jdu cestou své duše aneb mým posláním je šířit lásku a to ve všech podobách.


Léčivé energie lásky a mé tvoření otevřeným srdcem

Všechna má umělecká díla jsou nabitá léčivými energiemi s vysokými vibracemi bezpodmínečné lásky 900 Hz a více. Tyto láskyplné energie se do mých děl dostávají vyzařováním z mé aury, srdce, při doteku, pohledem i během tahů štětcem.

Každý kdo vlastní z mé dílny sošku, obraz, intimní lampičku či cokoliv jiného, si pravidelně krůček po krůčku navyšuje vibrace, čistí a harmonizuje energie, otevírá a léčí svoji srdeční čakru a po určitém čase se dostane až na nejvyšší vibrace sebelásky a bezpodmínečné lásky. Takto uzdravený člověk se jakoby znovu narodí (probudí), minulost zanechává za sebou a s otevřeným srdíčkem jde v souladu se svou duší.

Hrdě, sebevědomě a se vztyčenou hlavou, si tzv. probuzená osoba začne tvořit svůj pohádkový život, v kterém jí už nikdo neublíží a nic jí neohrozí, protože to zkrátka nedovolí. Má se ráda, váží si sama sebe a začíná žít vědomý život s lehkostí, v harmonii, pravdě, lásce, radosti, pokoji, štěstí, svobodě, míru, samostatnosti, tvořivosti a bez stresu i strachu. Je pánem svého času i života.

Osoba, která je naplněná energií vysokých vibrací lásky, je připravená upřímně milovat, nezištně rozdávat lásku a zároveň jí bezpodmínečně přijímat. A co je nejdůležitější? Není závislá na lásce od druhých lidí. O lásku se nemusí prosit, protože lásku umí dát sama sobě. A je jedno, zda je singl, či žije v páru s romantickým partnerem, s kterým společně prožívají vášeň a nádherné duševní souznění.

Bez povšimnutí rozhodně nezůstane vitalita a vzhled všech žen i mužů, kteří jsou ve vysokých vibracích lásky, neboť tito lidé září a cítí se i vypadají mladší. Jsou zkrátka nepřehlédnutelní. Také se mohou uzdravit z různých zdravotních neduhů a ani "COVID" je neohrozí, neboť se ve většině případů stávají sebe-léčitelem.

Zkrátka v energiích vysokých vibrací se okolnosti mění a začínají se dít zázraky v podobě hojnosti ve všem. Konečně dochází ke zhmotňování snů a přání, a to doslova jak mávnutím kouzelného proutku. Díky emoční zralosti a sebelásce, lze jednoduše manifestovat do života cokoliv, např. nové auto, skvělou práci, úspěch, spřízněnou duši či duchovního partnera atd. V závislosti na citlivosti, se mohou objevit různé duchovní dary = psychické a magické schopnosti, s kterými lze pracovat pro dobro své i celého lidstva.

Jen pro představu:
Člověk emočně nezralý nebo osoba, která neumí milovat srdcem, protože jí to nikdo v dětství nenaučil nebo si srdíčko uzavřela kvůli zraňujícímu chování rodičů/rodiče či z nešťastné lásky apod., pak vibruje na úrovni 500 Hz a méně. Ačkoliv tato osoba může být v jádru velice hodná, tak jí tyto nízké vibrace uvrhají do řady špatných vlastností a postojů, kterými ubližuje sobě i druhým, čímž se stává toxická. Více o nízko vibračních lidech a jak vibrace navýšit, se dočtete v článku zde >
" Není na světě nic krásnějšího, než láska, která dokáže vyléčit i nejnešťastnějšího člověka s nejuzavřenějším srdíčkem "

Jak jsem přišla k léčitelským schopnostem?

Již od dětství jsem byla připravována na mé poslání, a to tak, že mi život naděloval různé nelehké a trpké lekce v podobě ne moc pěkného dětství i dospívání a karmického manželství, které trvalo 14 let. Tyto mnohdy kruté zkušenosti, díky kterým, jsem ale emočně zrála a duchovně sílila, následně vystřídaly časy radosti, i když s občasnými mráčky. V tomto období, poučená negativními i pozitivními situacemi, jsem se rozhodla vykročit na duchovní cestu, na kterou mi jednoho krásného letního dne, osud poslal duchovního partnera tzv. dvojplamen  / twin flame. V momentě, kdy se má duše propojila s jeho duší, se ve mě otevřely různé spirituální schopnosti a dary, včetně léčitelství a mnoha kreativních nápadů.

Začala jsem duchovně růst neuvěřitelnou rychlostí a láska ze mě doslova tryskala. Zároveň jsem si díky tomuto spojení začala léčit a zpracovávat mé nejhlubší obavy, emoční zranění, nejistoty a strachy. Dnes jsem vysoce duchovní osoba, která dosáhla osvícení a mistrovství léčit energií i slovem. Miluji otevřeným srdcem a jsem schopná bezpodmínečné lásky vůči všem lidem, zvířatům, přírodě a vesmíru. Velice mě těší, když vidím, jak lidé okolo mě rozkvétají a mění se v nádherné, láskyplné a sebevědomé osobnosti.

I ve zvířecí říši se setkávám s neuvěřitelně pozitivním vlivem mých láskyplných energií, kdy se stačí přiblížit a dějí se doslova zázraky. Viz níže pár příspěvků z mého facebook profilu.

Tomu říkám láska 🐴♥️😘 Dnes jsem se na procházce setkala s úžasným koněm, který mě doslova okouzlil. Ačkoliv jsme se...

Zveřejnil(a) Iveta Hájková dne Pátek 26. března 2021Předávání energií:
koníčka jsem nabila energiemi lásky, a ten je šel předat dále. Nádherné...

I berušky se v mé přítomnosti naladily na vlnu lásky
Příroda se probouzí 🌻🍀 a s ní i láska ❤️. Dnes mi své milostné hrátky předvedly Straky 🐦🐦, které si spokojeně seděly na...

Zveřejnil(a) Iveta Hájková dne Pátek 23. dubna 2021
" Láska je zázrak a mocná čarodějka, která svou kouzelnou silou dokáže potlačit i to nejtemnější zlo, kterého v dnešní době vskutku není málo"

Jak vznikl nápad na intimní lampičky?

Jelikož jsem obrovský milovník přírody, v které se pohybuji téměř denně se svým psem, tak mě nenechává klidnou vidět, jak naše krásné lesy i příroda mizí.Mrzelo mě, že i když se k přírodě chovám slušně, tak jí jako jedinec nemám šanci ochránit před zkázou. Avšak jednoho dne se stal zázrak. Při rozjímání mi přišla vize - fantastický nápad jak pomoci planetě i lidem. Ano, budu malovat na použité skleněné láhve energetické obrázky, čímž budu šířit lásku a zároveň přispívat ke zdravějšímu životnímu prostředí (díky ekologickému využití skleněného odpadu nedojde k recyklaci tavením). A nejen to. Do láhve vložím  LED světýlka se zátkou a vznikne krásná dekorační a zároveň léčivá lampa, která ať rozsvícená či zhasnutá, stylově zútulní každou místnost.

Vaší ložnici nabije láskou, vášní i romantikou, dětský pokoj se stane pohádkovou oázou ke klidnému usínání v náruči lásky a v obýváku či jiné místnosti vytvoří útulnou a lásky plnou atmosféru. Skleněnou dekorační láhev s LED světly a ručně malovaným energetickým obrázkem, lze použít jako světelnou dekoraci doma, na zahradě, terase atd. a je rovněž vhodná jako originální dárek.

Bude mi obrovským potěšením přátelé, když má intimní lampička potěší vaše srdíčka.

S láskou a sluncem v duši,


Iveta Hájková

Dle autorského zákona 121/2000 Sb., je přísně zakázáno kopírovat a napodobovat mé produkty a prodávat je pod mým jménem a názvem.

Copyright © 2022 INTIMNÍ LAMPIČKY
Created with Iveta Hájková

Iveta Hájková

Dle autorského zákona 121/2000 Sb., je přísně zakázáno kopírovat a napodobovat mé produkty a prodávat je pod mým jménem a názvem.

Copyright © 2022 INTIMNÍ LAMPIČKY
Created with Iveta Hájková

Návrat na obsah