FAQ: malované léčivé lampičky z použitých lahví

Iveta Hájková
intimní LAMPIČKY
                  Iveta Hájková
Přejít na obsah

FAQ - Často kladené otázky

Pokud hledáte informace ohledně lampiček, pak nahlédněte do výběru nejčastěji kladených otázek.

Obrázky vyzařují léčivé energie lásky trvale.

To je u každé osoby individuální. Záleží na síle ega a tzv. zralosti osobnosti (životní zkušenosti a lekce v negativním i pozitivním smyslu). Sebelásku můžete pocítit již za několik týdnů, případně měsíců. Hodně nezralý, těžce emočně zablokovaný, narcistický a silně egoistický jedinec, se může transformovat do nejvyšších vibrací lásky rok a déle.

O lampičku pečujte s láskou. Nemyjte jí v myčce ani pod tekoucí vodou. Lampičku čistěte suchým nebo vodou navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte žádné saponáty a jiné čističe. Pouze čistou vodu.

Je mi líto, ale lampičky nelze vracet. Důvodem je možná kontaminace cizími energiemi, což by bylo pro nového zákazníka, ale i pro mě, nespravedlivé.

Ano. Lampičku lze použít jako dekorativní vázu, ale ne na živé květiny. Obrázek by se mohl poškodit naléváním vody do láhve. Doporučuji suché dekorace jako květiny, větvičky...

V žádném případě, ne. Vosk by poškodil obrázek. Použít můžete dekorativní zátku s LED světly (součástí lampičky) nebo LED svíčku. Ozdobit můžete i větvičky např. LED řetězem na baterie či USB.

Aktuálně ne, ale v dohledné době plánuji zahrnout do nabídky různé LED osvětlení a dekorace vhodné pro intimní lampičky.

Ano stačí. Energie lásky Vám budou postupně zvyšovat vibrace, otevírat a uzdravovat srdeční čakru, mysl a tělo, probouzet duši, čistit Vaše energie a chránit Vás energetickým ochranným štítem od negativních vlivů z okolí. Pokud však chcete transformaci urychlit, nebo se nacházíte v komplikované situaci, s kterou si neumíte sám/a poradit, či máte za sebou hodně těžký život, pak společně s lampičkou vřele doporučuji i seberozvoj. Zaměřte se na téma vědomý život, duchovno (spiritualita), ezoterika..., a to formou kurzů (já sama na žádné kurzy nechodila - život mě naučil, ale pokud se pro kurz rozhodnete, tak vybírejte důkladně a s obezřetností, ať nenalétnete někomu na špek), videa (YouTube), knih... nebo se obraťte na mě prostřednictvím emailu.

Za sebe mohu doporučit: jógu, tantru, výklad karet, procházky v přírodě (energeticky se uzemňujte např. chůzí naboso v trávě, objímejte stromy...), nekoukat na TV a vůbec se vyhýbat mediálním manipulacím, a také toxickým lidem, situacím a negativním debatám. Pravidelně provádějte meditace na odpuštění, změnu mysli, harmonizaci a očistu čaker, aury i energie, uzdravení vnitřního dítěte, odpoutání se, svou intuici a postavte se zlu. Od nevyhovujících situací a lidí, kteří Vám nesedí, odejděte, odpoutejte se a vše vyřešte pro Vaše dobro i dobro všech.

Začněte se více věnovat svým koníčkům, zálibám, zvířatům, hrajte si s dětmi, sbírejte odpadky v přírodě, které tam odhodili bezohlední lidé... Zavzpomínejte, co jste měl/a rád/a v dětství, probuďte v sobě kreativitu, tancujte, zpívejte, usmívejte se i na cizí lidi... a radujte se jako malé dítě. Když se Vám bude chtít plakat, tak si pěkně pobrečte. Pláč je velice očistný. Hodně odpočívejte a věnujte se sobě i svému tělu s láskou a péčí - buďte k sobě něžní. Místo chatování na sociálních sítích (žrout energie i času), poslouchejte hudbu, sportujte, meditujte, čtěte nebo se pusťte do sebevzdělávání apod. Těšte se i z maličkostí a vnímejte krásu kolem sebe. Vyměňte starý způsob myšlení, návyky, chaos a starosti, za bohémský život v radosti, kdy Vás jen tak nic nerozhodí 💃 😎 Zkrátka žijte přítomným okamžikem a vychutnávejte si život plnými doušky. Užijte si Váš čas přerodu 😉❤️
Více čtěte v tomto článku >


Dle autorského zákona 121/2000 Sb., je přísně zakázáno kopírovat a napodobovat mé produkty a prodávat je pod mým jménem a názvem.

Copyright © 2022 INTIMNÍ LAMPIČKY
Created with Iveta Hájková

Iveta Hájková

Dle autorského zákona 121/2000 Sb., je přísně zakázáno kopírovat a napodobovat mé produkty a prodávat je pod mým jménem a názvem.

Copyright © 2022 INTIMNÍ LAMPIČKY
Created with Iveta Hájková

Návrat na obsah